Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

На першому фото — Юрій із Тернополя, «до» і «після» вживання амфетаміну. За словами чоловіка, саме н…

На першому фото — Юрій із Тернополя, «до» і «після» вживання амфетаміну. За словами чоловіка, саме наркотики всього за 2 роки зруйнували його тіло та обличчя. "Наслідки можете бачити зараз. Два роки я ним коловся. Це кислота, і я від неї був не те, що жовтий, я був чорний. За 2 роки амфетамін мене повністю "з'їв". Імунітет був у мінусі. Будь-який нежить міг загнати до гробу. Зуби почали самі випадати та утворювалися ями. Через це пішло зараження кістки верхньої челюсті. Щелепа почала гнити», — розповів Юрій.

Наркотичний засіб чоловік купував у наркоугрупування, учасники якого виготовляли наркотик із ртуті, спирту, оцту та інших прекурсорів, що негативно впливають на організм людини.

Поліцейські викрили нарколабораторію з виготовлення та збуту амфетаміну та затримали підозрюваних — п’ятьох уродженців Тернопільщини. Організатор незаконного бізнесу — раніше судимий за вбивство. У спільники собі взяв друзів та родичів, які неодноразово притягувалися до відповідальності за наркозлочини. Всі вони виконували чітко поставлені завдання.

Правоохоронці провели 15 санкціонованих обшуків. Виявили та вилучили наркотичні речовини у твердих, рідких, кристалічних та порошкоподібних формах, спецобладнання для виготовлення наркотиків, ваги, засоби для фасування, гроші, довідники з адресами… Наразі підозрювані знаходяться в ізоляторі тимчасового тримання. За незаконне виробництво, зберігання та збут наркотичних засобів їм загрожує до 10 років позбавлення волі. Тривають слідчі дії.

Національна поліція України (с)Source

Mission News Theme от Compete Themes.