Press "Enter" to skip to content

Оперативники Нацполіції затримали підозрюваного у розбещенні дітей, який чотири роки переховувався в…

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Оперативники Нацполіції затримали підозрюваного у розбещенні дітей, який чотири роки переховувався від правоохоронців Німеччини

Відео — https://youtu.be/VQ4PPKPYUAk

Встановлено, що упродовж 2007 – 2012 років мешканець Німеччини неодноразово вчиняв розпусні дії, розбещення та зґвалтування дітей. Правоохоронці Німеччини виявили 15 таких фактів. Сьогодні вранці оперативники Департаменту карного розшуку Нацполіції затримали зловмисника у місті Обухів Київської області.

Як повідомив начальник відділу розшуку Департаменту карного розшуку Нацполіції Роман Крилевич, на виконання доручення Генеральної прокуратури України щодо виконання міжнародно-правового доручення компетентних органів Німеччини українські поліцейські затримали чоловіка, який перебував у міжнародному розшуку.
«Відповідно до матеріалів, які ми отримали від правоохоронних органів Німеччини, дана особа упродовж 2007 – 2012 років неодноразово вчиняла розпусні дії, розбещення та зґвалтування дітей. Нашими колегами з Німеччини зафіксовано 15 таких фактів», – повідомив Роман Крилевич.
Підозрюваний перебував у міжнародному розшуку з лютого 2015 року. Йому інкримінують вчинення злочинів, пов’язаних з розбещенням дітей з обтяжуючими обставинами. Йдеться про злочини, передбачені ст. 174 (Розбещення підопічних), ст. 176 (Розбещення дітей) Кримінального кодексу Німеччини.
«Ми перевірили отриману інформацію щодо можливих місць його перебування, відпрацювали всі отримані дані, провели додаткові заходи та затримали його», – зазначив начальник розшукового підрозділу.
Наразі вирішується питання щодо обрання затриманому тимчасового арешту з подальшою екстрадицією до Німеччини. Йому загрожує до 15 років позбавлення волі.
Нагадаємо, у Києві працівники Департаменту карного розшуку Національної поліції України затримали розшукуваних за вбивство.

Департамент комунікації
Національна поліція України

Показать переводИсточник