Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Остання спроба 3 січня 2021 року потрапити до України з Мінська «злодія в зако

Остання спроба 3 січня 2021 року потрапити до України з Мінська «злодія в законі Лавасогли Батумського» демонструє, що, не дивлячись на прийнятий закон в 2020 році, який був зобов’язаний посилити боротьбу саме з цією категорією злочинців, вони продовжують шукати лазівки задля отримання громадянства нашої країни, посвідки на тимчасове проживання. Намагаються будь-якими незаконними шляхами проникнути на територію нашої країни. Це свідчить тільки про те, що цей закон ще, на жаль, не запрацював.

В Грузію бажаючих з кола «злодіїв» чомусь поїхати нема вже багато років, нема бажаючих попросити політичного притулку в РФ та США.

В нас ці «товариші» жують паспорти в аеропортах тільки б залишитися в нашій країні. «Злодій в законі» Нодар Руставський просить політичного притулку, бо він, як виявляється, є волонтером😱. «Лавасогли Батумський» з’їв паспорт, погрожував порізати себе вени лише би тільки залишитися в Україні. Три дні бичував😉 в аеропорту Одеси, але потім все ж таки на приватному літаку, який за ним прислали його друзі, вилетів до Чорногорії.

На моє особисте переконання, ми повинні зробити так, щоб ці «товариші», які тут знаходяться, бігли з країни, як чорт від ладану, а ті, хто планує ще приїхати і попросити політичного притулку, повинні назавжди запам’ятати — їх викинуть геть, як сміття.

(с) В’ячеслав Аброськин

Mission News Theme by Compete Themes.