Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Пан Танюкевич Дмитро Сергійович, 1988 року народження, займався тим, що у нічний час викрадав автомо…

Пан Танюкевич Дмитро Сергійович, 1988 року народження, займався тим, що у нічний час викрадав автомобільні номерні знаки (одразу обидва з одного авто) та на лобовому склі залишав свою візитівку, де був його номер 0972460195. Після виявлення крадіжки, власники або замовляли нові номерні знаки, або вимушені були звертатися до Дмитра. За його вимогою потерпілі поповнювали його номер телефону, а він розповідав їм де шукати їх власність. Далі, завдяки програмі "СМАРТ ГРОШІ від Київстар", Танюкевич виводив кошти на банківські картки.
Якби не оперативники відділу поліції №2 (з обслуговування житлового масиву "Південна Борщагівка") Святошинського УП, які виявили, викрили, розкрили схему та затримали Дмитра, він би і досі займався своїми "брудними справами".
Зараз вже доведено 5 аналогічних епізодів за участі затриманого. Далі він проходитиме перевірку на вчинення інших майнових злочинів.
Якщо Ви стали жертвою неправомірних дій Танюкевича, будь ласка, звертайтеся за номером 063-190-72-99 (Олександр Петрович).Источник

Mission News Theme от Compete Themes.