Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

ПЕРЕД СУДОМ ПОСТАНУТЬ ЗЛОВМИСНИКИ, ЯКІ ПОНАД РІК УТРИМУВАЛИ В НЕВОЛІ 46-РІЧНОГО КИЯНИНА З МЕТОЮ ЗАВО…

ПЕРЕД СУДОМ ПОСТАНУТЬ ЗЛОВМИСНИКИ, ЯКІ ПОНАД РІК УТРИМУВАЛИ В НЕВОЛІ 46-РІЧНОГО КИЯНИНА З МЕТОЮ ЗАВОЛОДІННЯ ЙОГО КВАРТИРОЮ

Київською місцевою прокуратурою № 7 за результатами досудового розслідування скеровано до суду обвинувальний акт відносно чоловіка та жінки, жителів м. Яготин, які викрали киянина з метою заволодіння його квартирою.

Слідством встановлено, що у лютому 2018 року злочинці, скориставшись інформацією про самотнього та соціально незахищеного чоловіка, у власності якого є двокімнатна квартира у Подільському районі м. Києва, підстерегли його біля будинку та викрали.

Понад рік, до березня 2019 року, зловмисники утримували 46-річного потерпілого проти його волі у господарському приміщенні в м. Яготин.

Під час незаконного утримання до чоловіка постійно застосовували фізичне насильство: наносили удари металевою трубою та прутами, щоб змусити його підписати документи на відчуження житла.

За результатами кропіткої роботи правоохоронців незаконні дії зловмисників були викриті. Під час проведення обшуків за місцем проживання фігурантів вилучили бойові патрони та наркотичні засоби.

Обвинувальний акт відносно викрадачів за підозрою у вчинені кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 146, ч. 2 ст. 189, ч. 1 ст. 263 та ч.2 ст. 309 КК України, скеровано до Подільського районного суду м. Києва для розгляду по суті.

Крім того, з метою недопущення порушення права власності потерпілого за клопотанням місцевої прокуратури на його квартиру накладено арешт.

Прес-служба Прокуратура міста КиєваИсточник

Mission News Theme от Compete Themes.