Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Перевищення влади начальником ГУ Нацполіції у Дніпропетровській області ( (про це ми повідомляли ран…

Перевищення влади начальником ГУ Нацполіції у Дніпропетровській області ( (про це ми повідомляли раніше https://kyivoperativ.info/other/smotret-video-1164/) – ДБР завершило досудове розслідування

Слідчі центрального апарату Державного бюро розслідувань завершили досудове розслідування кримінального провадження за фактом перевищення службових повноважень та втручання в діяльність працівників правоохоронного органу, вчиненого начальником ГУ Нацполіції у Дніпропетровській області (ч. 2 ст. 343 та ч. 2 ст. 365 Кримінального кодексу України).

Слідством встановлено, що 12 вересня 2018 року начальник Головного управління Національної поліції у Дніпропетровській області надав незаконний наказ працівникам спецпідрозділу «КОРД» затримати патрульних поліцейських, які зупинили водія його службового автомобіля за порушення правил дорожнього руху.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює Офіс Генерального прокурора.

У разі доведення вини, підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Матеріали досудового розслідування передані на ознайомлення стороні захисту, після чого справу буде скеровано до суду.
Источник

Mission News Theme от Compete Themes.