Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Пільги є, а прав – немає. У столиці розберуться з іногородніми, які не платять за проїзд у міському …

Пільги є, а прав – немає. У столиці розберуться з іногородніми, які не платять за проїзд у міському транспорті

Київрада має звернутися до обласних рад із пропозицією – компенсувати оплату проїзду «їхніх» пільговиків.Проект звернення розглядатимуть на засіданні профільної комісії (з питань транспорту, зв`язку та реклами).
– Київрада не має такої фінансової можливості – у повному обсязі покрити компенсаційні виплати за перевезення громадян, які мають право на безоплатний проїзд, але не є членами територіальної громади Києва, – пояснив столичний мер Віталій Кличко.
Сьогодні правами пільговиків у Києві користуються майже півмільйона іногородніх. Про це повідомили у КП «Головний інформаційно обчислювальний центр».
Лише торік, за даними Київська міська державна адміністрація — КМДА, на компенсацію проїзду пільговиків було витрачено 1,2 млрд грн. Щоб розібратися з пасажирами, у столиці створили автоматизовану систему обліку проїзду (АСОП). Завдячуючи АСОП, із 31 жовтня 2019 року право на проїзд надаватиметься на підставі Е-квитка (виданого безкоштовно).Своїми правами іногородні пільговики зможуть скористатися лише тоді, коли вирішать питання про компенсацію їхнього проїзду.

(с) Вечірній Київ
Источник

Mission News Theme от Compete Themes.