Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Пильність заявника допомогла столичним патрульним запобігти вчиненню злочину…

Пильність заявника допомогла столичним патрульним запобігти вчиненню злочину

Учора, близько 23-ї години, на службу 102 зателефонував небайдужий громадянин та повідомив, що на вулиці Срібнокільській, невідомий чоловік себе дивно поводить, а саме поспіхом змінює номерні знаки на автомобілі Hyundai й постійно озирається навкруги. Така поведінка незнайомця здалась заявнику підозрілою і він вирішив розповісти про це патрульним.

На місці події патрульні виявили чоловіка, який знаходився в середині вказаного транспортного засобу і щось шукав. Підійшовши ближче, поліцейські запитали у громадянина, що він робить та чи все в порядку. Побачивши патрульних чоловік почав нервувати й плутався в поясненнях спілкуючись з інспектором. Раптом він зачинився в салоні й спробував утекти виїхавши на зелену зону, але його автомобіль не зміг проїхати та застряг. Після вимушеної зупинки, водій відчинив дверцята та намагався втекти уже пішки, розпиливши у бік патрульних газовий балончик, щоб вони його не змогли наздогнати, але й це було марно. Патрульні наздогнали та затримали утікача.

Чоловік так і не зміг пояснити свої дії, а також не надав документи, які б посвідчували належність автомобіля. Крім цього, під час поверхневої перевірки, у чоловіка патрульні виявили посвідчення водія, яке мало ознаки підробки, а також спеціальне обладнання, яке, ймовірно, використовується для незаконного заволодіння транспортними засобами.

На місце події патрульні викликали слідчо-оперативну групу для подальшого з'ясування обставин та надання правової кваліфікації дій затриманого.

Патрульна поліція Києва (с)
Источник

Mission News Theme от Compete Themes.