Press "Enter" to skip to content

Поліція Київщини спільно з небайдужими людьми розшукала дітей, які втекли з дитячого будинку

Як раніше повідомлялось, двоє неповнолітніх втекли з дитячого будинку сімейного типу, що у селі Тарасівка Києво-Святошинського району. Знайшли втікачів на Бородянщині.
Упродовж десяти годин тривали масштабні пошуки дітей, де були задіяні працівники поліції, придані сили, громадськість.
Працівники поліції на території Києво-Святошинського району та сусідніх районів опитали родичів, знайомих, друзів, усіх, з ким могли підтримувати контакт втікачі. Однак жодного позитивного результату такі заходи не дали.
Працівники поліції,спілкуючись з громадянами, залишали свої номери мобільних телефонів. Невдовзі один з небайдужих жителів села Немішаєво, що на Бородянщині, зателефонував ювенальним поліцейським і повідомив, що бачив розшукуваних дітей у селі.
Працівники поліції оперативно прибули у село і там виявили дітей. Як з’ясувалось, вони ще ввечері електропотягом приїхали до Немішаєво, ночували на території закинутого заводу. Потім планували їхати до рідної матері, яка живе у сусідньому селі.
На щастя, біди з хлопчиком та дівчинкою не трапилось. Працівники поліції провели з ними роз’яснювальну бесіду щодо недопущення такої поведінки у подальшому.

https://kyivoperativ.info/other/uvaga-rozshukuyutsya-diti-2/

More from РізнеMore posts in Різне »
Mission News Theme by Compete Themes.