Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Правоохоронці Київщини виявили підпільні сховища «брендової» кави…

Правоохоронці Київщини виявили підпільні сховища «брендової» кави

Слідчі Бориспільського відділу поліції спільно з працівниками Департаменту захисту економіки Національної поліції України та місцевої прокуратури в рамках кримінального провадження провели низку обшуків на території міста #Бориспіль, де виявили підпільний #склад етикеток та упаковок для фальсифікованої кави.

Поліцейські Київщини встановили, що на території столичної області, Кіровоградщині та Черкащини невстановлені особи займаються виготовленням та реалізацією розчинної фальсифікованої кави відомої торгової марки. За даним фактом було відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 229 (Незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару) Кримінального кодексу України та розпочато досудове розслідування.

Зокрема, під час проведення санкціонованих обшуків на території м. Бориспіль працівники поліції вилучили 74 рулони з етикетками кави відомої марки, 11 коробок із вакуумними пакетами, порошкоподібну речовину темного кольору із запахом кави.

Наразі слідчі дії тривають, встановлюється коло осіб, причетних до вчинення даного злочину.
#поліція #київщина

Поліція Київської області (с)

Mission News Theme by Compete Themes.