Press "Enter" to skip to content

Пригоди п‘яних спецзв‘язківців на Виноградарі…

Пригоди п‘яних спецзв‘язківців на Виноградарі

Відео: https://youtu.be/E1whzmbWceo

Компанія із трьох п‘яних військовослужбовців поверталася додому із гулянки. Жінок вони відправили на таксі, а самі пішли у супермаркет АТБ. Взяли пляшку, запивон, закусон і щоб далеко не відходити почали розпивати прямо біля магазину.
На великій жаль, так у цьому місці робить багато хто, тому на них і не дуже звернули увагу, хоча один із них і був у військовій формі.
Привернули увагу вони лише тоді, коли той, що у формі вирішив справити природню потребу у найближчому дворі, неподалік дитячого майданчику. До нього підійшов чоловік, який проходив із другом та жінкою поруч, (як виявилось згодом – приймав участь у війні на сході України) та зробив зауваження. Слово за слово і почалась бійка. Чомусь хлопець у формі вирішив закінчити бійку стріляниною. Він дістав свій ПМ та почав стріляти по тому, хто просто сказав йому, що тут справляти нужду не дуже чемно. На щастя, патрони були гумові і попав він лише двічі в обидві ноги. Ці поранення не змогли зупинити чоловіка і він наваляв зв’язківці у формі по самі помідори, а потім ще й його колезі зламав ногу, бо той вирішив також вступитися.
Коли приїхали копи, той що у формі, невідомо навіщо передав пістолет тому, якому зламали ногу.
Обох затримано – один поїде в лікарню лікувати ногу, а інший – у райвідділок чекати на військову прокуратуру.
Погуляли службовці на славу, нічого не скажеш.Источник

More from РізнеMore posts in Різне »
Mission News Theme by Compete Themes.