Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Щодня стрічки новин рясніють повідомленнями про пожежі в екосистемах. Рятувальники всієї країни гася…

Щодня стрічки новин рясніють повідомленнями про пожежі в екосистемах. Рятувальники всієї країни гасять пожежі різної складності ледь не в кожному куточку країни. І що ми маємо натомість? Все нові загоряння, і людська байдужість як до природи, так і до самих себе, адже ці пожежі мають значний вплив на чистоту повітря, яким дихаємо. Та все одно…
Як приклад, сьогодні, о 12:39 надійшла заявка, що горить трава та очерет за адресою пр. Оболонський, 32. По прибуттю на місце, рятувальники виявили чоловіка, який гасив вже окремі, невеликі осередки. За його словами, він намагався спалити сміття, та вогонь швидко перекинувся на очерет. Проте, люди, які були неподалік і стали свідками, розповіли зовсім іншу історію того, що відбувалось, і стверджували, що чоловік навмисно підпалював траву. Порушника було передано правоохоронним органам, і наразі саме вони з’ясовують всі обставини даної пожежі.

Вкотре ми звертаємось, з проханнями та вимогами берегти природу, не палити траву та дотримуватись правил пожежної безпеки. Якщо такі випадки все ще мають місце, знову нагадаємо, вимоги Правил пожежної безпеки, зокрема в лісах України, писані численними втратами від сезонних пожеж. А тому дотримуватись їх потрібно неухильно. Вони зовсім нескладні, але потребують відповідальності й, зрештою, елементарної людяності по відношенню до живого світу навколо.

Source

Mission News Theme от Compete Themes.