Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Смотреть видео

Вчора, о 15:45, патрульні отримують повідомлення «Безвісно відсутній». Направляючись на виклик патрульні зателефонували до заявника та встановили, що його дружина пішла вранці на роботу, згодом надіслала йому повідомлення суїцидального характеру. З того часу на телефонні дзвінки не відповідає. Чоловік додав, що вранці їй телефонували з кредитної компанії та погрожували.

Раз за разом поліцейські телефонували жінці. Під час однієї зі спроб, вона відповіла: «Не шукайте мене, я зараз там де тихо і спокійно, зі своїми рідними».

Заявник припустив, що його дружина може перебувати на кладовищі, оскільки нещодавно померла її мати. Інспектори разом з чоловіком та донькою направилися на кладовище та розділившись розпочали пошуки. За лічені хвилини напівпритомну громадянку помітили біля могили матері, в руках жінка тримала пігулки.

Патрульні спільно з чоловіком негайно надали їй домедичну допомогу. Жінка продовжувала втрачати свідомість, а від чоловіка інспектори дізналися, що в неї хворе серце. Поліцейські одразу прийняли рішення доставити жінку до медичного пункту, що на вулиці Горіхівській. Через 2 хвилини туди прибула ЛШМД, яка госпіталізувала громадянку.
Ваше життя надто важливе і цінне не лише для Вас, але і для ваших рідних. Пам'ятайте про це завжди! Коли вдома, коли біда, коли відпочинок чи коли за кермом!

Показать переводИсточник

Mission News Theme от Compete Themes.