Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Смотреть видео

Державне бюро розслідувань розслідує факт незаконного проникнення народного депутата VIII скликання до приміщення правоохоронного органу

? Слідчі центрального апарату Державного бюро розслідувань розпочали досудове розслідування за фактом можливого порушення народним депутатом VIII скликання Тетяною Чорновол громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалось особливою зухвалістю, пов’язаного з опором представникові влади, який припиняв хуліганські дії зазначеної особи (ч. 3 ст. 296 Кримінального кодексу України).

? За попередньою інформацією, приблизно об 11:00 28 січня 2020 року особа проникла на охоронювану територію Державного бюро розслідувань за адресою: м. Київ, вул. С. Петлюри, 15 через паркан з колючим дротом. Після цього зайшла до актової зали, де відбувався брифінг першого заступника Директора ДБР, та під час його виступу спробувала кинути в нього мобільний телефон.

✔️ У зв'язку з цим, особу було виведено із зали проведення брифінгу. До того ж, під час супроводження до виходу, вона чинила опір правоохоронцям.

❗️ Наразі тривають першочергові слідчі дії.

❗️ У разі доведення вини, народному депутату VIII скликання
загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років.
Источник

Mission News Theme от Compete Themes.