Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Смотреть видео

Просто день вийшов невдалий

Цей 19-річний хлопчина приїхав із міста Запоріжжя до Києва. Займається він тим, що возить людей по Україні «блаблакаром» на арендній автівці #Mazda.
В Києві він познайомився із іншим хлопцем. Вони стали друзями і новий друг запропонував пару днів пересидіти у нього.
Далі наш «герой» в Інстаграмі знайомиться із дівчиною. Вона назначає йому зустріч у «чудовому, тихому місці» — неподалік із полями близько Милославської, 23. Крутився хлопчина на автівці туди-сюди і застряг у піску.
Поки намагався розгребти авто до нього підійшли двоє невідомих у масках, побили і забрали IPhone 7.
Тікаючи від них, хлопчина вибіг на дорогу і зупинив патрульних.
Доки їхала слідчо-оперативна група, а інші наряди патрульних шукали злодіїв за наданими прикметами, хлопчина продовжував розгрібати авто і втратив золоту каблучку з пальця (каже, що це його мами). Поки шукав каблучку — ще й загубив ключі від авто.
Таку версію подій розповів сам хлопчина. Вірити в неї чи ні — вирішуйте самі, але у своему профілі Інстаграму ще декілька годин тому він опублікував фото із надписом «бухаю»??‍♂️.

P.S: а очікувана дівчина так і не прийшла.

Просто день, неудачно

Этот 19-летний парень приехал из города Запорожье в Киев. Он занимается тем, что водить людей по Украине "Блакаром" на в машине #Mazda.
В Киеве он встретил другого парня. Они стали друзьями и новый друг предложил пару дней посидеть с ним.
Дальше наш "Герой" в Инстаграм встретится с девушкой. Она делает ему встречу в "чудесном, тихом месте" — рядом с полями возле Милославской, 23. год. Парень на машине там и застрял в песке.
Пытаясь разобраться с машиной, к нему подошли две неизвестные в масках, избит и взял Iphone 7.
Убежав от них, парень убежал в дорогу и остановил патрульных.
Пока шла следственно-оперативная группа, и другие наряды патрульных ищут воров по прикметами, парень держал rozgríbati машину и потерял золотое кольцо из пальца (говорит, что это его мамы). Пока я искал кольцо — тоже потерял ключи от машины.
Такую версию событий рассказал сам парень. Верить в нее или нет — решайте сами, но в своем профиле в Instagram несколько часов назад он опубликовал фото с текстом "Бухаю" ♂️.

П. S: и ожидаемая девушка так и не пришла.




Источник

Mission News Theme от Compete Themes.