Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві спільно із працівниками Головного слідчого управл…

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві спільно із працівниками Головного слідчого управління Національна поліція України під процесуальним керівництвом Генеральна прокуратура України вилучили з незаконного обігу партію техніки невідомого походження та більше 1 млн. грн. готівки.
В рамках проведення операцій «Рубіж», «Бастіон» та розслідування кримінального провадження за ч. 4 ст. 190 КК України було встановлено групу осіб, які здійснювали продаж техніки невідомого походження під виглядом відомих торгових марок іноземних виробників через Інтернет-магазин. При цьому, у фігурантів були відсутні документи, які б підтверджували імпорт вказаних ТМЦ, а офіційні дистриб’ютори та імпортери продукції цих торгових марок не надавали фігурантам дозволів на імпорт вказаних товарів в Україну.
У продажі навіть були представлені найновіші моделі смартфонів однієї з відомих торгових марок, які зовсім недавно були презентовані за кордоном і поки що взагалі офіційно не ввозилися в Україну.
За результатами 15 санкціонованих обшуків, проведених в офісних та складських приміщеннях Інтернет-магазину, а також за місцями проживання фігурантів та в їх автомобілях на території Києва, Київської та Чернігівської області, з незаконного обігу вилучено партію техніки невідомого походження під виглядом відомих торгових марок вартістю понад 24,4 млн. грн. та більше 1 млн. грн. готівки.
Вилучені ТМЦ передані на відповідальне зберігання. Наразі вирішується питання щодо накладення арешту на вилучену продукцію.
Слідство у кримінальному провадженні триває, вирішується питання про оголошення підозри фігурантам.Источник

Mission News Theme от Compete Themes.