Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Тупість та абсолютна нікчемність системи покарань за злочини дає свої результати. На жаль, максимально негарні.

Пам’ятаєте педофіла на ім‘я Бубир Дмитро? Ось посилання, якщо що: https://t.me/kyivoperativ/82995
Якщо коротко — він чіплявся до дітей на Лісовому проспекті. Його тоді зловили, але суд вирішив, що норм чувак і випустив його під заставу у 181 тисячу гривень.
А найтупіше з усього цього те, що сьогодні його вже затримали у Львові, коли він намагався здійснити розпусні дії щодо однієї із 7-річної школярки.
Як відомо, у поліцію звернулась мати семирічної учениці другого класу однієї з львівських шкіл, яка повідомила, що невідомий чоловік зайшов у шкільний туалет, коли там перебувала її донька та намагався вчинити щодо дитини розпусні дії.
До розкриття злочину були задіяні оперативники кримінальної поліції та співробітники інших служб поліції Львівщини. Крім того, були задіяні військовослужбовці Національної гвардії України.
Він затриманий в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України.
І, якщо ви вважаєте, що «він хворий і неосудний» — ви дуже сильно помиляєтеся, бо Бубир, щоб його не спалили спеціально переодягався у жіночий одяг. Тобто, злочин було сплановано.

Що там у депутатів, як справи? Може ще пару містечок перейменувати треба, відмінити пакети у супермаркетах чи час братися за зміни у КПК, ККУ та інші закони які змогли б рятувати життя українцям?


Mission News Theme by Compete Themes.