Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

У Дарницькому районному суді сьогодні відбулося засідання стосовно вбивці (вбивця байкера Юрія Калін…

У Дарницькому районному суді сьогодні відбулося засідання стосовно вбивці (вбивця байкера Юрія Калініченка) Дмитра Слепченко. Нагадаємо, що вбивство сталося ще у 2017 році.
На час суду за допомогою продажних лікарів визнали трохи депресивним і помістили в психлікарню №3 (с. Глеваха), де він, знову ж таки, за допомогою продажних лікарів, увесь цей час мав змогу перебувати там, де йому хочеться
Так, дуже-дуже "хворий" чоловік, якому призначили медичне лікування був затриманий працівниками поліції у одному із кінотеатрів, а у його палаті було знайдено алкоголь, наркотики та інші заборонені речі ( https://kyivoperativ.info/other/ox-uzh-ci-likari/). Встановлено, що такі "маневри" він здійснював, як мінімум, 11 разів.
Остання судово-психіатрична експертиза каже, що підозрюваний Дмитро будь-яким психічним захворюванням на теперішній час не страждає.
Зараз же Прокуратура міста Києва заявила клопотання про зміну підозрюваному запобіжного заходу з "поміщення до психіатричного закладу" на "тримання під варту у слідчому ізоляторі".

Одночасно прокурор звернувся до суду з проханням припинити провадження про застосування відносно підозрюваного примусових заходів медичного характеру та направити матеріали кримінального провадження в прокуратуру для складання обвинувального акту.

Потерпіла та її представники клопотання прокурора підтримали.

Адвокати підозрюваного прогнозовано висловилися проти.

Суд оголосив перерву у засіданні до 12.00 завтрашнього дня. Ну, що ж, чекатимемо.
Источник

Mission News Theme от Compete Themes.