Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

У КИЄВІ ЛІКВІДУВАЛИ КАНАЛ ЗБУТУ НАРКОТИКІВ ТА ПСИХОТРОПНИХ РЕЧОВИН НА СУМУ 2 МЛН ГРИВЕНЬ…

У КИЄВІ ЛІКВІДУВАЛИ КАНАЛ ЗБУТУ НАРКОТИКІВ ТА ПСИХОТРОПНИХ РЕЧОВИН НА СУМУ 2 МЛН ГРИВЕНЬ

Під процесульним керівництвом Київської місцевої прокуратури № 6 слідчим відділом Печерського УП ГУНП у місті Києві за оперативного супроводження ГУБКОЗ СБУ припинено діяльність групи осіб, причетних до незаконого збуту на території столиці наркотичних засобів та психотропних речовин в особливо великих розмірах.

У ході документування діяльності цієї групи правоохоронці провели 4 контрольованих закупки наркотичних речовин.

Слідством встановлено, що предметом збуту були наркотичні засіби, які доставлялись в Україну контрабандних шляхом, зокрема, кокаїн, МДМА та канабіс.

Під час обшуків, проведених за місцем проживання причетних осіб, виявлено та вилучено значну кількість наркотичних та психотропних речовин, у тому числі розфасованих для подальшого продажу. Їх вартість на «чорному ринку» становить понад 2 млн гривень.

На теперішній час трьом учасникам злочинної групи повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 307 КК України та до Печерського районого суду Києва скеровано клопотання про обрання їм запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою.

Крім того, за результатами проведення слідчих (розшукових) дій та відповідних експертиз буде вирішено питання про притягнення до кримінальної відповідальності інших учасників злочинної групи.

Прес-служба прокуратури міста КиєваИсточник

Mission News Theme от Compete Themes.