Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

У Києві поліцейські розшукують батьків малолітнього хлопчика…

Правоохоронці встановили батьків трирічного хлопчика, якого нещодавно виявили в Подільському районі столиці
Зараз дитина перебуває в дитячому будинку. Його життю нічого не загрожує. Подальшу долю малолітнього будуть вирішувати представники соціальних служб.
Нагадаємо, небайдужі громадяни на вулиці Вишгородській помітили чоловіка, який попередньо, перебував у стані алкогольного сп’яніння і знаходився разом з маленькою дитиною. Хлопчика лікарі госпіталізували до медичного закладу. Чоловік повідомив поліцейським, що він є батьком хлопчика і поїде слідом в лікарню до дитини.
Однак станом здоров’я маленького пацієнта довгий період часу ніхто цікавився. У зв’язку з чим правоохоронці розпочали розшук батьків або рідних 3-х річного хлопчика.
Згодом правоохоронці встановили батьків малолітнього. Свою відсутність впродовж тривалого часу вони пояснили скрутним матеріальним становищем та життєвими складнощами.
Працівники сектору ювенальної превенції Подільського управління поліції відносно батька дитини склали адміністративний протокол за ч.1 ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Матеріали для прийняття рішення направлені до суду.
Зараз дитина перебуває в дитячому будинку. Його подальшу долю будуть вирішувати представники територіальної соціальної служби у справах дітей.

Відділ комунікації Поліція Києва

https://kyivoperativ.info/…/u-kiyevi-policejski-rozshukuyu…/

У Києві поліцейські розшукують батьків малолітнього хлопчика…

У Києві поліцейські розшукують батьків малолітнього хлопчика Дитину з саднами на тілі виявили перехожі в Подільському районі столиці. Наразі хлопчик перебуває у ….


Источник

Mission News Theme от Compete Themes.