Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

У столиці на час дії воєнного стану планують заборонити рух транспортних засобів у яких відсутні шумопоглиначі з метою

У столиці на час дії воєнного стану планують заборонити рух транспортних засобів 🚘🏍 у яких відсутні шумопоглиначі з метою унеможливлення безпідставної паніки

📍Такий проєкт рішення за ініціативи депутатів Київської міської ради Ксенії Семенової, Максима Нефьодова та Євгенії Кулеби вже зареєстровано в Київській міській раді.
«Ракетно-бомбові удари, обстріли, звуки сирен під час повітряних тривог – це все підсилило наше сприйняття звуків. У результаті гучний шум від транспортних засобів, які використовують у своїй конструкції систему випуску відпрацьованих газів «прямострум» та інші вихлопні системи, де відсутній шумопоглинач часто є негативним тригером. Ці звуки нагадують людям застосування боєприпасів, тому під час війни вони лякають дітей, дорослих та особливо біженців, які знайшли притулок у столиці. У цей важкий воєнний час ми як ніколи мусимо забезпечити для киян та гостей нашого міста максимально комфортне середовище задля захисту їх ментального та фізичного здоров’я».
Проєкт рішення передбачає на час дії воєнного стану заборону використання цих транспортних засобів у столиці. А також надання рекомендації Головному управлінню Національної поліції України у м. Києві щодо запровадження необхідних дій.

Mission News Theme by Compete Themes.