Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

У столиці правоохоронці виявили на ринку понад 100 нелегальних мігрантів…

У столиці правоохоронці виявили на ринку понад 100 нелегальних мігрантів

Відео — https://youtu.be/HQBUquj-YvA

Стосовно осіб, котрі порушили міграційне законодавство України, складено адміністративні матеріали, частина іноземців буде повернута в країни їх походження.
Оперативно-профілактичні заходи з виявлення нелегальних мігрантів у столиці проводили співробітники управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, столичної поліції та центрального міжрегіонального управління Державної міграційної служби України в м. Києві та Київській області. Відпрацювання продовольчого ринку «Троєщина» у Деснянському районі столиці відбувалося у два етапи.

«Загалом під час відпрацювання було виявлено 119 іноземців з Азербайджану, Грузії, Узбекистану та Таджикистану. Складено 59 адміністративних протоколів за частиною 1 статті 203 Кодексу України про адміністративні правопорушення, це — порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України», — розповіла начальник сектору управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, поліції Києва Тетяна Зіневич.

За результатами проведення перевірок було прийнято рішення про примусове повернення до країн походження 50 іноземців, 36 особам скорочено строк перебування на території України, а 10 розмістили у пунктах тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства.

Відділ комунікації Поліція Києва

Mission News Theme от Compete Themes.