Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

#УВАГА #РОЗШУК…

#УВАГА #РОЗШУК

Поліція Києва просить громадян допомоги у встановленні розбійників на ювелірні крамниці
100 тисяч гривень гарантовано отримають інформатори, котрі допоможуть встановити місцезнаходження зловмисників. Розшукувані особи обґрунтовано підозрюють у скоєнні серії розбійних нападів на ювелірні магазини протягом 2018-2019 років.
Поліцейські встановили, що зловмисники працювали у групі за чітко визначеною схемою: поки один зброєний фігурант заходив у заклад, двоє інших у цей час чатували надворі. Після скоєння злочину вони розходилися у різні сторони, аби кримінальну трійцю не зафіксували разом камери відеоспостереження.
Прикмети розшукуваних осіб:
1. Вік 30-35 років, зріст – 180-185 см. Худорлявий, із короткою зачіскою. Може бути одягнений у спортивну куртку із темними смужками вздовж рукавів і вставками на грудях, сині джинси, темне взуття. На голові – сіра панама з червоним та білим обідками.
2. Вік 40-45 років, зріст – 175-180 см. Середньої тілобудови, темне коротке волосся із лобними залисинами, смуглявий. Може бути одягнений у темно-синю футболку, темні штани та взуття. Із собою може мати чорну спортивну кофту.
3. Вік 40-45 років, зріст – 180-185 см. Міцної статури, лисий. Може бути одягнений у чорну футболку із буквою «В» білого кольору на грудях, темні штани та взуття.
Якщо ви маєте будь-яку інформацію, яка допоможе розшукати цих осіб, просимо телефонувати за номерами 066-093-85-04 або 102. За допомогу у встановленні місцезнаходження розшукуваних гарантована винагорода — 100 тисяч гривень.

Відділ комунікації поліції Києва


Источник

Mission News Theme от Compete Themes.