Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Увага! #Розшук!


Крадій зайшов до кафе «Журналіст», що на Хрещатику, 27а, і спочатку понишпорив по курткам відвідувачів, а потім заговорив й відволік потерпілу та забрав її телефон.
По геолокації телефон висвічувався за адресою вул. Кисловодська 15, часний сектор «Биківня», потім на вул. Мілютенка, 46.
На жаль, поліція їхати відмовлялась, перекидуючи все то на інші УП, то відмовкою, що їм не відчинять двері, то просто казали, що не приїдуть. Черговий дізнавач взагалі відмовилась вносити справу у ЄРДР, бо не бачила в цьому потреби, хоча видно було, що злочин є і є можливість його арештувати.
Пізніше телефон знов ввімкнули і він рухався по вулиці Вадима Гетьмана у бік радіоринку «Караваєві дачі», де частенько збувають викрадені телефони. На жаль, і в цей раз також багато патрулів відмовлялись їхати.
Прикмети злочинця:
Шкіра у нього наче жовтого кольору, тому я подумала, що це іноземець. Був у масці, але форма лиця була трохи квадратна, говорив невпевнено, що я спихнула, на незнання мови.
Невисокого зросту приблизно 160-165, середьої тілобудови, на свій зріст виглядає пропорційно, можливо широкі плечі.
Був одягнений у світлі блакитні штани, чорну куртку, бежеву шапку та червону кофту, капюшон якої вдів на голову. Будь-ласка, прошу відгукнутись всіх, у кого він можливо також щось вкрав, або просто заходив, можливо бачили десь на вулиці.

Mission News Theme by Compete Themes.