Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Увага! #Розшук! О 22:00 з приміщення Фастіського відділку поліції втік затриманий за грабіж Смолі…

Поліція Київської області затримали втікача-грабіжника з Фастівського відділення поліції

Як повідомлялось раніше, зловмисник за скоєння пограбування був затриманий Фастівськими правоохоронцями. Однак йому вдалося втекти з-під варти.
Працівники кримінальної поліції столичної області розробили комбінації, вирахували можливі місця переховування нападника. Як результат, оперативники упродовж двох діб затримали зловмисника на Житомирщині. Там молодик переховувався на території закинутої ферми, де працював раніше.
Втікача у кайданках доставлено до Фастівського відділення поліції. Наразі його опитують слідчі. Вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу.
Триває досудове розслідування у кримінальному провадженні, відкритого за ч. 1 ст. 393 (Втеча з місця позбавлення волі або з-під варти) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає ув’язнення до п’яти років.
Також за фактом втечі зловмисника з-під варти проводиться внутрішнє службове розслідування відносно осіб, які допустила прорахунки у роботі, вони відсторонені від виконання функційних обов’язків.

Публікація із розшуком: https://kyivoperativ.info/…/uvaga-rozshuk-o-2200-z-primish…/

Увага! #Розшук! О 22:00 з приміщення Фастіського відділку поліції втік затриманий за грабіж Смолі…

Увага! #Розшук! О 22:00 з приміщення Фастіського відділку поліції втік затриманий за грабіж Смолінський Микола Володимирович, 1992 року народження. Його було затримано …


Источник

Mission News Theme от Compete Themes.