Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Віталій Кличко: Друзі! Кожного з нас зараз турбує те, що відбувається з повітрям у столиці….

Віталій Кличко: Друзі! Кожного з нас зараз турбує те, що відбувається з повітрям у столиці.

Останніми днями в Києві, Київській та Житомирській областях спостерігається збільшення площ пожеж — горять ліси, трав’яні настили. Сумарна площа пожеж в 2 областях сьогодні становить вже майже 3000 га. При цьому, роза вітрів грає не на користь киян, спрямовуючи дим від горіння та тління до столиці.

Радіаційний фон у столиці та області – у межах норми.

⚪️Середній радіаційний фон у Києві складає 0,011 мР/год (норма – 0,030мР/год); у Київській області 0,014 мР/год (норма – 0,030 мР/год).

Але у повітрі столиці зафіксовано продукти горіння. Вміст діоксиду сірки, формальдегіду та діоксиду азоту — перевищений.

?Згідно даних автоматичної станції AQT 420 «VAISALA» Київського національного університету імені Тараса Шевченка (місце знаходження-Голосіївський район) вранці 18 квітня зафіксоване коливання монооксиду вуглецю і перевищення ГДК в 0,5 рази.

?Останні дані про стан атмосферного повітря також надав Центр громадського здоров’я Інституту Марзєєва. Згідно з їх інформацією, вміст дрібно дисперсного пилу у повітрі Києва: PM 2,5 – 127 мкг, PM 10 – 126 мкг.

Тож фахівці просять не виходити на вулицю без нагальної потреби, тримати вікна зачиненими та споживати більше рідини.

​​?Загалом останню добу у Києві зафіксували 30 пожеж.

Зокрема, зафіксовані пожежі в екосистемах столиці. Пожежа трав’яного настилу в 4 осередках загальною площею 1,3Га:
▫️Деснянський район — 700 м²;
▫️Голосіївський район — 500 м²;
▫️Дарницький район — 50 м²;
▫️Святошинський район — 50 м².

На даний момент ці загоряння вже ліквідовані.

​​?Значну частину диму, який забруднює повітря, доносить з Житомирської області, де в двох лісництвах зараз палає 2700 га.

?У зоні відчуження тим часом спостерігаєтсья тління трав’яного настилу, пеньків та деревини в осередках пройдених вогнем. Активних вогнищ наразі не зафіксовано.

Понад тисяча рятувальників київського гарнізону задіяна для оперативного реагування на пожежі, а також до робіт з ліквідації пожеж в Київській області, зоні відчуження та в Житомирській області.

Дякую пожежникам і рятувальникам за їх складну та небезпечну роботу! А кожного мешканця нашого міста прошу залишатись вдома і не відкривати вікна!

Також зазначу, що на вулицях міста працює поливо-мийна спецтехніка.

Source

Mission News Theme от Compete Themes.