Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Вітаннячко автовласникам, які припаркувалися із порушенням ПДР на бульварі Лесі Українки, передають …

Вітаннячко автовласникам, які припаркувалися із порушенням ПДР на бульварі Лесі Українки, передають працівники Інспекції з паркування.

P.S: Деякі можуть ще встигнути, якщо поспішать.
P.S2: Що робити, якщо Ваш транспортний засіб було евакуйовано на штрафмайданчик?
1. Зателефонувати на спецлінію 102 та дізнатися, чи справді авто евакуювали.

2. Звернутися до УПРАВЛІННЯ ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ на вул. Народного Ополчення, 9 — там складуть адмінпостанову за порушення Правил дорожнього руху. Окрім того, там потрібно взяти копію акту про евакуацію (якщо власник транспортного засобу з'явився на місці евакуації автомобіля, де були присутні працівники Національної поліції, то він може звернутися до них. Якщо ці працівники евакуювали його автомобіль, то вони на місці виносять адмінпостанову за порушення Правил дорожнього руху та повинні надати копію акту про евакуацію. Якщо власник авто отримав постанову та копію акту про евакуацію, то в Управління патрульної поліції по вул. Народного Ополчення, 9 їхати не потрібно).
3. Звернутися до ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ в м. Києві по вул. Володимирська, 15 (вхід з боку пам'ятника Б. Хмельницького), каб. 5, де потрібно оплатити послуги евакуатора, за зберігання автомобіля на штрафмайданчику та отримати квитанцію про оплату. Оплатити штраф за постановою та їхати забирати авто з квитанцією про оплату штрафу.
4. Прибути на ШТРАФМАЙДАНЧИК та забрати свій автомобіль разом з квитанціями про оплату всіх послуг.
Источник

Mission News Theme от Compete Themes.