Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Вывески сняли, а оборудование увезти и выключить «забыли». Сразу приехал «решала», но, к счастью, сл…

Хммм, тут нам надійшла відповідь від голови по комунікаціям МСЛ Микити Бондарева по суті цієї публікації:

https://kyivoperativ.info/…/vyveski-snyali-a-oborudovanie-…/

Заради справедливості надалі пряма мова:

«Кабмін своїм розпорядженням наказав правоохоронцям прининити діяльність всіх НЕЛЕГАЛЬНИХ гральних закладів. В тому числі і тих, хто намагається замаскуватися під лотереї. І МСЛ це рішення Кабміну підтримує.
Але! Мова йшлася саме про НЕЛЕГАЛЬНІ гральні заклади. І це важливо розуміти.
Оператори державних лотерей здійснюють свою діяльність на абсолютно законних підставах. Платимо податки, держава бачіть наші гроші в режимі онлайн і т.д.
Правоохорнці, нажаль, розбиратися не стали. І почали закривати ще й точки продажу справжніх лотерей: "Лото Забава", Мегалот, тощо. При чому саме за такі точки взялися особливо жваво: їх же знайти набагато легше, ніж "тіньовиків".
В звітах, певно, пишуть: "Закрили гральні заклади за адресами такою-то і такою-то". Що там були за "заклади" — певно, не вказують. Керівництво потім рапортує, що "побороли незаконний гральний бізнес" і називає страшні цифри. Те, що в цих цифрах є й точки продажу ЛЕГАЛЬНИХ лотерей, які закрили, по суті, незаконно — нікого вже не цікавить.

Судячи з фотографій, в даному випадку мова йде як раз про звичайнісіньку точку розповсюдження ЛЕГАЛЬНИХ лотерей. Комп'ютери, що там стоять — це не замасковані гральні автомати. Вони для того, щоб люди могли собі купити квиток тої самої "Лото Забава" на сайті, а не стояти в черзі (не всі ті, хто купує лотерейні квитки, мають вдома комп'ютер, або користуються смартфонами. Є ж і люди поважного віку). А ще там є термінал, завдяки якому квитки вносяться до онлайн-системи. Власне, завдяки тому, що квитки туди вносяться, держава бачить, скільки в нас грошей, скільки ми виплатили виграшів і знає, скільки ми маємо сплатити податків.»

Вывески сняли, а оборудование увезти и выключить «забыли». Сразу приехал «решала», но, к счастью, сл…

Вывески сняли, а оборудование увезти и выключить «забыли». Сразу приехал «решала», но, к счастью, следственная группа таки справилась, опечатала и вывезла этот хлам…


Источник

Mission News Theme от Compete Themes.