Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

ЗАТРИМАНО НАРКОТОРГОВЦЯ, У ЯКОГО ВИЛУЧИЛИ КОКАЇНУ НА 4 МЛН ГРИВЕНЬ…

ЗАТРИМАНО НАРКОТОРГОВЦЯ, У ЯКОГО ВИЛУЧИЛИ КОКАЇНУ НА 4 МЛН ГРИВЕНЬ

За процесуального керівництва прокуратури міста Києва слідчими Головного управління Національної поліції України у місті Києві спільно зі співробітниками ГУБКОЗ СБ України затримано 43-річного киянина, який підозрюється у зберіганні з метою збуту наркотичних засобів в особливо великих розмірах.
Так, 14.04.2020 правоохоронцями проведено санкціонований обшук за місцем проживання наркоторговця. У ході слідчих дій у помешканні чоловіка виявлено близько 720 г кокаїну, розфасованого у 82 поліетиленових крафт пакети для подальшого збуту.
Окрім того, у ході обшуку вилучено предмети, схожі на автомат Калашникова АК-47 та 66 набоїв до нього, предмет схожий на пістолет, а також грошові кошти у сумі 70 тисяч гривень, 400 євро та 1000 доларів США.
Вартість вилучених наркотичних речовин за цінами «чорного» ринку становить близько 4 мільйонів гривень.
43-річного чоловіка затримано у порядку ст. 208 КПК України. Наразі йому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 307 Кримінального кодексі України.
До Шевченківського районного суду міста Києва внесено клопотання про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Досудове слідство триває.

Прес-служба Прокуратура міста Києва

Наркотик торговця, который удалил кокаина на 4 миллионов долларов

По данным социального руководства прокуратуры города Киева следователи главного управления национальной полиции Украины в Киеве поделились с сотрудниками губкоз sb Украины задержали 43-летний Киев, который подозревается в сохранении для продвижения обмена веществ в особо больших размерах.
Да, 14.04.2020 сотрудников правоохранительных органов провели уполномоченный поиск резиденции наркодилера. Во время следователей около 720 г кокаина, rozfasovanogo в 82 пластиковых крафт пакетах для дальнейшего продвижения.
Кроме того, во время поиска предметы похожие на машину АК-47 и 66 картриджей, тема выглядит как пистолет, а также денежные расходы на сумму 70 тысяч долларов, 400 евро и 1000 долларов США.
Стоимость удаленного обмена веществ по ценам рынка "Черного" составляет около 4 млн долларов.
43-летний мужчина задержан в порядке старшего. 208 КПК Украины. В настоящее время сообщается о подозрении в совершении уголовного преступления, предусмотренного чб. 3 век 307 Уголовного кодекса Украины.
В Шевченковский районный суд города Киева состоялось одобрение избранного подозреваемого события в виде содержания под стражей.
Продолжается досудебное расследование.

Прес-служба Прокуратура міста КиєваИсточник

Mission News Theme от Compete Themes.