Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Мінуснули прокурорішку, який саджав майданівців, за хабар у понад 500 000 гривень

Ви тільки гляньте яка «особистість» потрапила до наших тенет! Та це ж прокурор однієї з Київських місцевих прокуратур. Нє, він не простий чолов’яга. Звуть цього пана Коптелов Павло Олегович, 1972 року народження. Ну, дууууууууже цікава особистість. Саме ця морда (одна із багатьох) займалася справами майданівців під час Революції Гідності. І саме цій морді вдалося уникнути люстрації (як і багатьом іншим).
А погорів пан Павло з другом (колишній працівник Генеральної прокуратури) на тому, що вимагали хабар за неповідомлення про підозру одному з учасників кримінального провадження. Розумієте, так? Оплачуєш 22.5к $ і все — ти більше ніякий не підозрюваний.
Невідомо скільки таких хабарів було у минулому, але сподіваємося, що у майбутньому їх не буде, оскільки працівниками відділу протидії хабарництву Департаменту захисту економіки Нацполіції спільно з слідчими Служби безпеки України під процесуальним керівництвом Генеральної інспекції Генеральної прокуратури України хабарників було затримано під час одержання частини неправомірної вигоди — 20 тисяч доларів США. Затримали їх в одному з столичних закладів харчування.

За фактом даної події слідчими СБ України відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вчинення дій або бездіяльність з використанням наданих їй повноважень в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає таку вигоду, або в інтересах третьої особи) КК України.
Прокурора із поплічником затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Mission News Theme by Compete Themes.