Press "Enter" to skip to content

Власний паркувальний майданчик? Всього за 700$ хабара КИЇВТРАНСПАРКСЕРВІС-у!

  • 80
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Організоване злочине угруповування із 4 посадових осіб КП «Київтранспарксервіс» КМДА (головний спеціаліст відділу організації роботи відведених паркувальних майданчиків, начальник відділу розробки схем організації дорожнього руху, начальник комерційного відділу по роботі спеціально обладнаних майданчиків, головний спеціаліст комерційного відділу по роботі спеціально обладнаних майданчиків) налагодило бізнес-схему. Вони організували схему вимагання та отримання від підприємців неправомірної вигоди (від 500 до 700 доларів за один паркувальний майданчик) за оформлення документації та укладання договорів на розміщення на території столиці паркувальних майданчиків.
09.11.2018 поблизу ТРЦ #OceanPlaza співробітниками Департаменту захисту економіки НП та слідчого управління ГУНП під процесуальним керівництвом Прокуратури міста Києва відбулося затримання одного із 4-ох «бізнесменів» під час отримання хабара за за розробку, погодження схем ОДР з подальшим укладенням договорів на придбання паркувальних талонів та розміщення паркувальних майданчиків по вул. Костянтинівська, 68, та вул. М. Грінченка, 10, у місті Києві в сумі 33600 гривень.
В той же день, у службових приміщеннях КП «Київтранспарксервіс» (по вул. Копилівська, 67), в УПП у м. Києві (по вул. Народного ополчення, 9), за місцем мешкання та в автомобілях хабарників було проведено обшуки. В результаті яких було виявлено та вилучено грошові кошти (які були надані, як хабар), документацію (яка підтверджує протизаконні діяння групи), копії схем, договорів, а також записники «чорної бухгалтерії».
Усіх чотирьох панів затримано в порядку статті 208 КПК України та повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого статтями: ч2 ст 28 та ч3 ст 368 КК України.
Тривають невідкладні слідчі дії, встановлюється причетність інших посадових осіб та їх роль у цих схемах.