Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

П’яний прокурор відмазався у суді, але кваліфікаційно-дисциплінарна комісії прокурорів розставила все на місця

Рибалко Ігор Анатолійович в органах прокуратури працює з серпня 2005 року по теперішній час. Наказом Генерального прокурора України від 11 серпня 2016 року призначений на посаду «прокурора відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням і підтримання державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів Службою безпеки України та Державною прикордонною службою України Департаменту нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності Генеральної прокуратури України».
3 серпня 2018 року працівники патрульної поліції зупинили автомобіль, яким керував Рибалко І.А. Однак останній швидко вийшов із автомобіля та повідомив поліцейським, що він не керував ним.
Поліцейські виявили у Рибалки І.А. ознаки алкогольного сп’яніння і оскільки він керування автомобілем запропонували йому пройти огляд на стан сп’яніння. Проте Рибалко І.А. відмовився пройти огляд на стан алкогольного сп’яніння за допомогою пристрою «Драгер», проїхати для такого огляду до закладу охорони здоров’я, а також надати документ на право керування транспортним засобом.
Стосовно Рибалка І.А. складено протокол про адміністративне правопорушення за частиною першою статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення від 3 серпня 2018 року серії БД № 174980.
Крім того, працівниками поліції стосовно Рибалка І.А. винесено постанову від 3 серпня 2018 року серії НК № 709107 про накладення адміністративного стягнення за частиною першою статті 126 КУпАП у зв’язку з керуванням транспортним засобом без посвідчення водія.
Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів вирішила притягнути прокурора відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням і підтримання державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів Службою безпеки України та Державною прикордонною службою України Департаменту нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності Генеральної прокуратури України Рибалка Ігоря Анатолійовича до дисциплінарної відповідальності та накласти на нього дисциплінарне стягнення у виді заборони строком на один рік на призначення на вищу посаду в органі прокуратури, в якому прокурор обіймає посаду. І це все при цьому, що «надчесний» суд вирішив, що Рибалко не винен.

Mission News Theme by Compete Themes.