Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Ротвейлер, який смертельно травмував чоловіка ще рік тому мав бути конфіскований за інший напад

Нещодавно, а саме — 03.04.2020, ми повідомляли вам про жахливу новину, яка надійшла з міста Боярка, де собака, породи ротвейлер, напав та покусав чоловіка. На жаль, від отриманої рваної рани правої гомілки з ушкодженням судин чоловік помер. Детально про цю подію описано тут.
Днями, за повідомленням Києво-Святошинського відділу поліції, на підставі ухвали суду, ротвейлера, який смертельно покусав чоловіка, вилучено у валсниці з вулиці Дежнєва та поміщено до Кінологічного центру Головного управління Національної поліції в Київській області.
Також правоохоронці встановили, що 32-річна власниця вигулювала свого собаку без повідку та намордника, попри те, що вказана порода визначається, як потенційно небезпечна.
Санкція статті (ст 119 КК України «Вбивство через необережність») передбачає обмеження волі для 32-річної власниці на строк від трьох до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк.
Однак, тут починається «найцікавіше»
За допомогою одного із користувачів мережі Facebook із нікнемом Руслан Олегович вдалося знайти рішення по власниці собаки (Самхарадзе Яна Валеріївна). Як виявилось, саме ця собака із цією ж господаркою вже знайома правоохоронцям, оскільки 24.04.2019 її собака вже нападав на людину та завдав тілесних ушкоджень. Тоді суд постановив накласти мізерний штраф на власницю (штраф: 119 гривень, судовий збір: 384 гривень) та конфіскувати собаку у горе-власниці. Як бачимо, собаку ніхто не забрав. Чому — загадка.

Також, за інформацією сусідів, вони неодноразово писали заяви і на саму Яну до поліції і на собаку, але вона чомусь продовжувала свою справу на вулицях Боярки. Яку справу? Грабежі та розбої. Наприклад, за останній задокументований випадок (нанесенні ударів кулаками в обличчя та тулубі потерпілого, що спричинило забиття лівої половини грудної клітки, садна обличчя. Після чого відкрито заволоділи рюкзаком чорного кольору вартістю вартістю 500 грн., кросівками марки Nike вартістю 1500 грн, мобільним телефоном марки «Meizu M6» вартістю 1500 грн., джойстик Sony PlayStation 4 вартістю 500 грн., годинник марки Xiaomi W20 вартістю 550 грн. та навушниками, шапкою які для потерпілого матерікальнох цінності не становлять та банківськими картками) вона із попілчниками навіть отримала у виді запобіжного захисту домашній арешт, про що також свідчить витяг із Єдиного державного реєстру досудових розслідувань.
Також, люди кажуть, що дуже схоже, що чоловіка спочатку пограбували, а вже потім його вкусив собака. Тобто, ніяка це не 119 КК України.

І тут виникає вже багато питань:
1. Чи отримають покарання ті особи, які не конфіскували собаку ще рік тому? Адже, вони також винні у смерті чоловіка
2. Чому ця Яна досі на свободі?
3. Що взагалі коїться у поліції Боярки? 

Mission News Theme от Compete Themes.