Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Суд відпустив на волю зухвалого грабіжника столичних відділень «Укрпошти»

У п’ятницю, 24 липня 2020 року Деснянський районний суд Києва відмовив в застосуванні запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою щодо 28-річного киянина Олега Голеусова, якого підозрюють у скоєнні розбійного нападу (ч.3 ст.187 КК України) на відділення «Укрпошти» в столиці.

Як повідомляє поінформоване джерело Dетектив-Info, відповідне рішення ухвалила слідчий суддя Світлана Колегаєва.

Служитель Феміди встановила для підозрюваного Голеусова «запобіжник» у вигляді цілодобового домашнього арешту. Вважається, що відбувати його достойник має в квартирі за адресою його реєстрації в Деснянському районі столиці. В 7 кілометрах від цього помешкання на початку липня поточного року й було скоєно розбійний напад на відділення «Укрпошти» №02138 по вулиці Костянтина Данькевича.

9 липня 2020 року в приміщення «Укрпошти» ввірвався худорлявий чоловік у масці та темному одязі. Він здійснив постріл з пістолета у стелю будівлі, та наказав видати йому гроші, що знаходилися в касі.

За інформацією Dетектив-Info, здобиччю розбійника тоді стали 5,5 тис. грн. А його прикмети багато в чому співпали з фотороботом особи, яку на той час тривалий час розшукували правоохоронці за скоєння іншого зухвалого злочину в Києві.

23 липня 2020 року Голеусова було затримано завдяки «оперативній вдачі» правоохоронців під час здійснення оперативно-розшукових заходів по іншій справі. Мова йдеться про відпрацювання інформації щодо звитяг раніше засудженого за крадіжки та фіктивне підприємництво 29-річного уродженця Донеччини Павла Счастливенка. Його перевіряли на причетність до розбійного нападу на пункт обміну валют, що було скоєно 11 липня 2020 року в Дарницькому районі Києва.

Згідно фабули липневої справи Счастливенка, саме він був тим чоловіком, який прийшов до «обмінника» по вулиці Миколи Бажана з гранатою, та почав вимагати видати йому всю готівку. На перешкоді зухвалому злочину тоді стала сигналізація, яка вчасно спрацювала в приміщенні. Зловмисник накивав п’ятами, хоча й залишив «на згадку про себе» в шухляді для передачі грошей гранату, з якої висмикнув чеку — на щастя, вибуху не сталося.

Через два тижні Счастливенка було затримано. При цьому, обшук у помешканні в Дніпровському районі Києва, де він намагався переховуватися від слідства, дозволив слідству «прихопити» ще двох втікачів, які мають проблеми с законом.

Як виявилося, «сусідами» раніше засудженого достойника були оголошений в розшук за підозрою у скоєнні крадіжки в Шевченківському районі столиці 26-річний Денис Абрасович, а також той-таки Олег Голеусов. Останній, під тиском вилучених доказів його причетності до розбійних нападів, відпочатку надав зізнавальні свідчення силовикам щодо його причетності до пограбування відділень «Укрпошти».

Під час судового розгляду Голеусов наполягав на обранні йому «запобіжника», не пов’язаного з ізоляцією від суспільства. Зрештою, слідчий суддя Колегаєва пристала на його бік, відправивши достойника під цілодобовий домашній арешт.

(с) Dетектив-Info

Mission News Theme by Compete Themes.