Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Часи, коли посади отримували завдяки хабарам, минули. Так перший заступник керівника Офіс Президента…

Часи, коли посади отримували завдяки хабарам, минули. Так перший заступник керівника Офіс Президента України Сергій Трофімов прокоментував затримання особи, яка вимагала в одного з учасників проекту #LIFT 150 тисяч доларів США, прикриваючись нібито наявністю зв’язків в Офісі Президента.

«Часи, коли питання вирішувалися за допомогою хабарів, минули. Проект LIFT спрямований на чесний і прозорий добір фахівців, які хочуть змінювати країну. Будь-які зловживання на цьому проекті неприпустимі, винних каратимуть відповідно до закону», – підкреслив Сергій Трофімов.

За інформацією Генеральна прокуратура України, ГПУ спільно з Національна поліція України та Служба безпеки України викрила особу за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.

За версією слідства, ця особа «шляхом обману, а саме створення уявлення у кандидата на посаду голови однієї з районних адміністрацій Київської області (проект LIFT) про наявність «зв’язків» у Офісі Президента України», намагалася заволодіти коштами у сумі 150 тис. доларів США. Особу було затримано під час одержання частини коштів (близько 30 тис. євро). Вирішується питання про оголошення підозри та обрання запобіжного заходу.

Источник

Mission News Theme от Compete Themes.