Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

ДБР повідомило про підозру двом поліцейським, які катували людину | Державне бюро розслідувань

? Слідчі теруправління Державне бюро розслідувань, розташованого у м. Києві, повідомили про підозру у #катуванні двом працівникам патрульної поліції Васильківського відділу поліції ГУ Нацполіції в Київській області.

? Досудовим розслідуванням встановлено:

? 17 грудня 2018 року під час чергування на зупинці громадського транспорту в місті Васильків Київської області правоохоронці застосували в обличчя громадянину сльозогінний газ та завдали йому безліч ударів ногами та руками, а також два удари в область обличчя прикладом автомата «АКСУ 74». Причиною таких дій став спір громадянина з працівниками поліції.

?Згодом, працівники поліції наділи на потерпілого кайданки та відвезли його на службовому автомобілі на безлюдну місцевість. Там вони продовжили знущатися над громадянином, наносивши йому удари по різним частинам тіла, у тому числі прикладом згаданого автомата.

?Після цього правоохоронці зачинили потерпілого в багажному відділенні службового автомобіля, завдавши при цьому додаткові удари автоматом в область голови.

❗️Важливо: у цей же час знайомі та родичі громадянина розшукували його та з цією метою телефонували на номер “102”, а також особисто з’являлися до Васильківського ВП ГУНП у Київській області.

?З метою приховування своїх злочинів, поліцейські винесли постанову по справі про адміністративні правопорушення за вчинення потерпілим адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 178 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП) та протоколи про адміністративне затримання і про адміністративне правопорушення, передбачене ст. 173 та ст. 185 КУпАП.

Детальніше ➡️ https://bit.ly/35P3PPC

#Катування #перевищення_повноважень

ДБР повідомило про підозру двом поліцейським, які катували людину | Державне бюро розслідувань

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, повідомили про підозру у катуванні двом працівникам патрульної поліції Васильків…


Источник

Mission News Theme от Compete Themes.