Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Із 1 квітня столиця не впроваджуватиме підвищення дозволеної швидкості руху до 80 км/год

на 17 вулицях, оскільки на сьогодні жодна з них не відповідає повністю необхідним критеріям.
Про це повідомив директор Центр організації дорожнього руху Віктор Черній.
«Представники Департаменту транспортної інфраструктури, Управління патрульної поліції, Комунальна корпорація «Київавтодор» та КП «Центр організації дорожнього руху» здійснили комісійне обстеження вулиць, де рішенням Київради із 1 квітня до 1 листопада передбачено можливість підвищення швидкості руху транспорту до 80 км/год. Обстеження показало, що жодна з 17 вулиць не відповідає повністю необхідним критеріям, що визначені Правилами дорожнього руху та методикою прийняття рішень про встановлення обмежень швидкості, а також чинним державним нормам та стандартам», – повідомив Віктор Черній.
Він наголосив, що на зазначених вулицях фіксується високий рівень аварійності та тяжкості наслідків ДТП. Окрім того, на вулицях дозволений велосипедний рух, а проти підвищення дозволеної швидкості руху виступає велоспільнота. Вздовж таких вулиць розміщені заклади масового відвідування громадян, зупинки громадського транспорту (без заїзних кишень) тощо.

(с) КМДА

Раніше про це: https://kyivoperativ.info/other/tretij-rik-pospil-z-1-kvitnya-na-deyakix-viznachenix-dilyankax-misto-pidnimaye-maksimalnu-dopustimu-shvidkist-avto-do-80/

Mission News Theme by Compete Themes.