Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

"Керманич бетонозмішувача ледь не випав із кабіни" — патрульні оформили чоловіка з ознакам…

"Керманич бетонозмішувача ледь не випав із кабіни" — патрульні оформили чоловіка з ознаками сп'яніння

Сьогодні близько 14-ї години на лінію 102 надійшов виклик на вулицю Метрологічну.

Очевидець повідомив, що бетонозмішувач MAN рухався з численними порушеннями ПДР, зустрічною смугою, а коли зупинився, водій ледь не випав із автомобіля.

Патрульні виявили в кабіні вантажівки чоловіка, який не реагував на звернення, але з ознаками життя. Інспектори викликали бригаду швидкої, яка прибула на місце і допомогла привести чоловіка до тями.

Охоронці порядку помітили у 38-річного водія явні ознаки алкогольного сп'яніння й запропонували пройти огляд. Для цього довелося викликати медиків знову, бо чоловік втратив свідомість і патрульні переймалися станом керманича. Після допомоги, яку надала бригада швидкої, чоловік зміг зрозуміти, що від нього вимагають та відмовився від проходження огляду на стан сп'яніння.

На водія патрульні склали протокол за ч.1 ст.130 (Керування у стані сп‘яніння) КУпАП. Інспектори змогли зв'язатися з керівником чоловіка та передали йому автомобіль і керманича під опіку.

#Kyivpatrol

"Керманич бетонный миксер чуть не выпал из домика" — патруль подтвердил человека с проблемной опьянением

Сегодня около 14 часа на очереди 102 просили на Метрологическую улицу.

Глаз сообщил, что человек бетонный миксер движется с многочисленными нарушениями дорожного движения, встреча с полосы, а когда остановился водитель чуть не выпал из машины.

Патрульные обнаружили в кабине человека, который не ответил на обращение, а с признаками жизни. Инспекторы вызвали команду скорой помощи, которая прибыла на место преступления и помогла привести человека в сознание.

Стражи заказа заметили в 38-летнем водителе четкие признаки алкогольного опьянения и предложил пройти обзор. Для этого мне пришлось снова позвонить медикам, потому что человек потерял сознание и патрулирование были обеспокоены состоянием рулевого. После помощи, оказанной бригадой скорой помощи, человек смог понять, что от него требовалось и отказался пройти обзор состояния опьянения.

Патруль водителя собрал протокол по чб. 1 век 130 (контроль в состоянии опьянения) купап. Инспекторы смогли связаться с боссом мужчины и передали ему машину и рулевого под арестом.

#Kyivpatrol


Источник

Mission News Theme от Compete Themes.