Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

#ковід #патруль #patrolpolice

Фух.
Наче побачили світло в кінці ковідного тунелю. Чергова хвиля пройшла, значна частина активного пласту суспільства вже перехворіли, комусь пощастило вакцинуватись. Сподіваюсь скоро доїдуть законтрактовані партії вакцин і ми, і світ почнемо потроху повертатись до звичного домаскового стилю життя.

Не зайвим буде ще раз подякувати лікарям, які вклали і вкладають безліч зусиль і здоров’я у боротьбу із ковідом під скаженим щоденним навантаженням. Маю багато знайомих лікарів і дуже радію, що у них непогано з обіцяними доплатами за ковід, процес налагодився.

Але…але не можу того ж сказати про поліцейських, які щодня обслуговують десятки тисяч викликів, рятують життя, контролюють порядок, знаходяться у вирі подій і не можуть перейти на віддалену роботу і оформлювати дтп по скайпу, грабіжника у зумі не затримаєш і бійку не припиниш по телефону. Кабінет Міністрів України розуміючи ризики поліцейських у минулому році затвердив доплату за службу в умовах карантину і у 2020 році ми її отримували, за що величезня подяка керівництву Міністерство внутрішніх справ.

Але з грудня місяця вже півроку жодних виплат немає.
Пандемія ж не завершилась?
Карантин відмінили з грудня?
Найважчий період з локдауном поліцейські відмінно відпрацювали, але заслужених додаткових виплат не отримали.
До речі, заробітня плата поліцейського теж незмінна вже 2 роки.
Таке от питання до керівництва держави від патрульного, у якого єдиний дохід — заробітня плата.
Володимир Зеленський
Денис Шмигаль
Arsen Avakov

Mission News Theme by Compete Themes.