Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Оболонське управління поліції в місті Києві просить допомоги у свідомих громадян України та з радіст…

Оболонське управління поліції в місті Києві просить допомоги у свідомих громадян України та з радістю "надасть прихисок" кримінальних гостей, що обгрунтовано підозрюються у проникненнях в житло та вчиненні численних квартирних крадіжок на території столиці. Також, "гастролери" можуть перебувати в інших регіонах країни, тому просимо допомоги у всіх небайдужих.
Прикмети ОСОБИ_1:
Вік 35-40 років, зріст 190-195см, повної тілобудови (вага біля 110-120 кг), волосся темне з просіддю. Був вдягнений у сорочку з коротким рукавом у біло-червону клітинку, джинси синього кольору, на голові "кепі" голубого (джинсового) кольору. Особливі прикмети: смуглий колір шкіри нездорового бліднувато-сірого відтінку, на щоці кругла родимка діаметром 1-2 см темного кольору, неслав'янської зовнішності.
Прикмети ОСОБИ_2.
Вік близько 35 років, зріст приблизно 185 см, середньої тілобудови, смуглий колір шкіри, волосся темне, неслав'янської зовнішності. Був вдягнений у чорну сорочку та джинси голубого кольору, головний убор темного кольору (також "кепі").

Якщо ви впізнали вказаних осіб або знаєте місце їх перебування, або постраждали від їх протиправних дій, прохання звернутись до Оболонського УП за телефоном +38(044)418-30-22 (черговий), або 102.

Репост вітається! Дякуємо!

Источник

Mission News Theme от Compete Themes.