Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Смотреть видео

Двом одеським копам сьогодні було вручено підозри у катуванні. Правоохоронці, якщо можна так сказати, чергували на залізничному вокзалі Одеси.
Командир та поліцейський взводу під час чергування були викриті у нанесенні тілесних ушкоджень доставленим (місцеві жуліки) до опорного пункту та примушуванні зізнатися у крадіжці золотого ланцюжка. До таких незаконних методів патрульні вдавалися заради штучного підвищення показників своєї роботи ("нет палочной системи", якщо розумієте про що мова).
За відмову брати на себе чужий злочин, затриманих били гумовими кийками, руками та ногами, а при згадуванні затриманими Прокуратури, копи зовсім скаженіли.
Все це тривало аж поки одному затриманому не стало зле.
Після проведення низки процесуальних дій, працівники Одеського управління ДВБ НПУ, слідчі ДБР, під процесуальним керівництвом одеської прокуратури, вручили викритим співробітникам УПП підозри у скоєні ними злочину, передбаченого ч.2 ст.127 КК України. До суду подано клопотання про обрання поліцейським запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. За вчинене підозрюваним загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 10 років.
Цікаво, це їх Юрка Рибак такому навчив (який знову поновили на посаді, якщо що)?

Детальніше про Рибака тут: https://kyivoperativ.info/…/yurij-ribak-chudovij-upravline…/

Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України

Показать переводИсточник

Mission News Theme от Compete Themes.