Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Сьогодні на отриманні неправомірної вигоди затримали слідчого одного з райвідділів ГУ Нацполіції у м…

Сьогодні на отриманні неправомірної вигоди затримали слідчого одного з райвідділів ГУ Нацполіції у місті Києві. Пропрацювавши в поліції лише рік, слідчий, вочевидь, вирішив покращити свої фінансові справи, користуючись своїм службовим становищем.
Хабар у сумі 3000 доларів США правоохоронець вимагав у підозрюваного у кримінальному провадженні за те, що не арештовуватиме його майно, яке, за санкцією інкремінованої йому статті підлягає арешту й конфіскації на користь держави.
Слідчого Нацполіції затримали саме коли він отримував другий транш неправомірної вигоди у сумі 2000 доларів США. Його злочин кваліфікується за ч. 3 ст. 368 КК України.
Якщо його провину буде доведено, правоохоронець може потрапити за грати на 5-10 років з конфіскацією майна та позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю протягом 3 років.
Затримання здійснювали слідчі Центрального апарату Державне бюро розслідувань спільно зі співробітниками Головного управління з боротьби з корупцією та організованою злочинністю Служба безпеки України та Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України,за процесуального керівництва Генеральна Прокуратура України.

Ольга Варченко


Источник

Mission News Theme от Compete Themes.