Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Співробітниками Офіс великих платників ДФС спільно із працівниками Державне бюро розслідувань під пр…

Співробітниками Офіс великих платників ДФС спільно із працівниками Державне бюро розслідувань під процесуальним керівництвом Генеральна прокуратура України припинено діяльність центру мінімізації митних платежів, який надавав послуги з ввезення на митну територію України тканини із заниженням митної вартості та підміни номенклатури товару на суму понад 150 млн. гривень.

У рамках проведення операції «#Рубіж» та розслідування кримінального провадження за ч.5 ст. 191 КК України встановлено групу осіб, які на замовлення клієнтів та для власного використання закуповували тканину за межами митної території України (Молдова, Туркменістан, Китай, Литва) та в подальшому переправляли її на територію України з підміною номенклатури та із заниженням митної вартості.

Замовниками зазначених послуг виступали власники торгових мереж по Україні, а також фізичні особи-підприємці, які здійснюють торгівлю готовою продукцією під брендовою торговою маркою.

За результатами санкціонованих обшуків, проведених в офісному та складському приміщеннях, з незаконного обігу вилучено майже 1,6 млн грн, чорнові записи, електронні ключі для перерахунку грошових коштів, печатки підприємств нерезидентів, господарські документи підконтрольних фігурантам підприємств та фізичних осіб підприємців і комп'ютерну техніку.

Слідчі дії тривають.


Источник

Mission News Theme от Compete Themes.