Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Столичні рятувальники ліквідовували наслідки несприятливих погодних умов

12 травня ввечері лише протягом 3-х годин столичні рятувальники 11 разів виїжджали ліквідовувати наслідки погодних умов. Загалом, виклики для прибирання повалених дерев на автомобілі та проїжджі частини доріг надходили з Дніпровського, Шевченківського, Печерського, Голосіївського, Святошинського та Подільського районів м. Києва.

Перший виклик до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у м. Києві надійшов о 20:04, у повідомленні йшлося про те, що на вул. Ентузіастів, 7/3, що у Дніпровському районі столиці, на припаркований автомобіль впало дерево. За допомогою бензопили, рятувальники деблокували автомобіль.

Найбільш серйозним був виклик на вул. Серпову, 9, що у Святошинському районі столиці. Там, внаслідок падіння дерева, було зруйновано електроопору та пошкоджено 4 автомобілі. За допомогою бензопил, рятувальниками було очищено від повалених дерев проїжджу частину та звільнено привалені автомобілі.

Всього, за короткий проміжок часу, рятувальники звільнили від повалених дерев 11 автомобілів та 5 проїжджих частин.

До ліквідації наслідків негоди у столиці залучалося 11 одиниць техніки та 46 чоловік особового складу підрозділів Головного управління ДСНС України у м. Києві.

На інші виклики, пов’язані із несприятливими погодними, виїжджали комунальні служби столиці.

Головне управління ДСНС України у м.Києві (с)
Mission News Theme by Compete Themes.