Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Такс, а що там по суддям у нас?

Подій зараз звичайно багато, але, мабуть, всі запам’ятали кричущий випадок, де два патрульних отримали поранення у голову внаслідок стрілянини від сольового алко-неадеквата барбера.
Коротка історія та інтерв‘ю із затриманим Глазачевим Владиславом (1993 року народження) тут: https://t.me/kyivoperativ/96499
Ніби як все на поверхні і все зрозуміло, але не всім. В тому числі й судді Подільського району Гребенюку Володимиру. Він вважає, що Владислав зробив це ненавмисно. Два постріли в область голови у бік патрульних — НЕНАВМИСНО. До цього самі правоохоронці ще додають, що як мінімум у неадеквата було ще й як мінімум дві осічки — теж у бік голів правоохоронців.
Суддя, мабуть, так надихався чистим закарпатським повітрям, коли втік, що попри подання прокурора про безальтернативне тримання під вартою, визначив — тримання під вартою 30 днів із можливістю виходу під заставу у розмірі 496200 гривень. Підсудний ці кошти вніс і вже знову шниряє на свободі, доки патрульні досі у лікарні, а прокурори пишуть апеляцію.

АУУУУУ, де те правосуддя? Суддя Гребенюк у вас там все норм?


Mission News Theme by Compete Themes.