Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

«Теорія розбитих вікон» Києва

Тео́рія розби́тих ві́кон — теорія, яку сформулювали Джеймс Квінн Вілсон і Джордж Келлінґ у 1982 році. Відповідно до цієї теорії, якщо хтось розбив скло в будинку і ніхто не вставив нове, то незабаром жодного цілого вікна в цьому будинку не залишиться, а потім почнеться мародерство. Іншими словами, явні ознаки безладу і недотримання людьми прийнятих норм поведінки провокують оточення теж забути про правила.
(с) Вікіпедія

  1. У новій частині парку Перемоги ця тьотя-мотя вирішила видрати із корінням 7 кущів квітів, які тільки нещодавно висадили. Затримана працівниками Муніципальної охорони та передана до поліції.
    2. Цьому водію (#44403KT) біля скверу на Світлицького/Свободи просто конче необхідно було припаркуватись! Тому він зламав стовпчики, які призначені аби захищати зелені насадження і став!
    3. Дніпровський район, бульвар Праці: цієї ночі хтось вирішив вирвати та перевернути шість лав. Ну, просто так захотілося.
    4. Просто «шикарна» територія поблизу із станцією метро Нивки

На жаль, таких прикладів за одну лише добу — тисячі. І це лише у межах одного міста. Чому? Ну, це проста психологія — якщо люди бачать, що інші особи порушують правила і їм це сходить з рук, то вони вважають, що можуть діяти так само.

Mission News Theme от Compete Themes.