Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

У Дарницькому районному суді сьогодні відбулося засідання стосовно вбивці (вбивця байкера Юрія Калін…

ЗА КЛОПОТАННЯМ ПРОКУРАТУРИ ПІДОЗРЮВАНОГО У ВБИВСТВІ БАЙКЕРА ПОМІЩЕНО ДО СІЗО

У п’ятницю, 04 жовтня 2019 року, Дарницький районний суд Києва задовольнив клопотання Київської місцевої прокуратури №2 та змінив чоловіку, підозрюваному в умисному вбивстві, запобіжний захід з поміщення до психіатричного закладу на тримання під варту у слідчому ізоляторі.

Вказаний чоловік підозрюється у вбивстві мотоцикліста на Харківському шосе у травні 2017 року. За рішенням суду та на підставі судово-психіатричної експертизи майже 2 роки він перебував у психіатричному закладі у Глевасі на Київщині.

Однак, як встановлено прокуратурою, перебуваючи у лікарні, підозрюваний неодноразово самовільно залишав медичний заклад та під час чергової втечі, яка мала місце 14.05.2019, був затриманий в одному з торгівельних центрів Васильківського району Київської області.

У зв’язку з цим, прокуратурою було ініційовано проведення ще однієї судово-психіатричної експертизи, результати якої засвідчили, що на теперішній час підозрюваний будь-якими психічним захворюванням не страждає.

Зважаючи на це, прокуратура подала до суду клопотання з проханням змінити підозрюваному запобіжний захід з поміщення до психіатричного закладу на тримання під варту, а також припинити провадження про застосування відносно нього примусових заходів медичного характеру та направити матеріали кримінального провадження в прокуратуру для складання обвинувального акту.

За результатами засідання клопотання прокурора задоволено повністю.

Прес-служба Прокуратура міста Києва

https://kyivoperativ.info/…/u-darnickomu-rajonnomu-sudi-so…/

У Дарницькому районному суді сьогодні відбулося засідання стосовно вбивці (вбивця байкера Юрія Калін…

У Дарницькому районному суді сьогодні відбулося засідання стосовно вбивці (вбивця байкера Юрія Калініченка) Дмитра Слепченко. Нагадаємо, що вбивство сталося ще у 2…


Источник

Mission News Theme от Compete Themes.