Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

У Дарницькому районному суді сьогодні відбулося засідання стосовно вбивці (вбивця байкера Юрія Калін…

#вбивствобайкера

Дарницький районий суд м.Києва на засіданні 26 листопада призначив до розгляду по суті кримінального провадження за фактом вбивства мотоцикліста на Харківському шосе.

Крім того, на вчорашньому засіданні суд за клопотанням прокурора продовжив підозрюваному строк тримання під вартою ще на 2 місяці, попри клопотання сторони захисту про домашній арешт.

Наступне засідання відбудеться 5 грудня 2019 року о 13 годині 00 хвилин.

Нагадаю, за версією слідства, 24.05.2017 в результаті конфлікту на дорозі підозрюваний здійснив кілька пострілів у мотоцикліста та втік. Поранений байкер від отриманих травм загинув.

Окрім обвинувачення в умисному заподіянні смерті іншій людині, підозрюваному інкримінують хуліганство із застосуванням зброї, втечу з спеціалізованого лікувального закладу, зберігання наркотиків та невиконання рішення суду. Загалом п’ять статтей Кримінального кодексу України (ст. 115, ст. 296, ст. 309, ст. 382 та ст. 394).

(с) Надія Максимець, Прокуратура міста Києва

Детальніше про резонансне провадження тут: https://kyivoperativ.info/…/u-darnickomu-rajonnomu-sudi-so…/

У Дарницькому районному суді сьогодні відбулося засідання стосовно вбивці (вбивця байкера Юрія Калін…

#вбивствобайкера Справу про вбивство байкера розглядатиме новий склад суду. У понеділок, 18 листопада, під час засідання з розгляду кримінального провадження за фа….


Источник

Mission News Theme от Compete Themes.