Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Вдарив в обличчя жінку просто так, а потім почав казати, що «йому шиють справу»

Близько тижня тому назад, о 14:00 біля ТЦ "Апрель" на жінку було скоєно напад. Невідомий, якого вона бачила перший раз у житті, просто без слів наніс удар по обличчю, який призвів до сильного удару о залізні поручні.
Після цього він пішов далі, а жінка почала телефонувати рідним та до поліції. Згодом жінка побачила, що нападник повертається з явним наміром напасти ще раз.
Врятувало лише те, що вона забігла в ТЦ. Після того як рідні зайшли до ТЦ — вони намагалися знайти покидька.
Виявилось, що охоронець ТЦ (хлопець на фото) побачив на камерах цей інцидент. Він моментально вибіг та затримав нападника.
Троєи згодом приїхала поліція і забрала його у відділок. При затриманні він почав стверджувати що "ні на кого не нападав" і що "йому хочуть пришити справу".
Наразі тривають слідчі дії, але нападник не під вартою — його відпустили.
Зважаючи на подібне "правосуддя", яке з великою ймовірністю залишить цю нечисть на свободі, просимо якщо хтось володіє будь-якою інформацією стосовно того, як звати, де конкретно проживає\ошивається дане створіння і т.д. — напишіть, будь ласка.
Що вдалося почути потерпілій у відділку, коли оте давало показання слідчому — звати Олег, проживає на вул. Святошинській.
Також окремо виражаємо величезну подяку охоронцю з ТЦ (фото прикріпляємо), який помітив ситуацію на камерах і моментально спрацював. По певним причинам ми не змогли знайти його щоб віддячити — хто володіє інформацією як його звати\номер телефону — будемо вдячні якщо напишите.

Mission News Theme by Compete Themes.