Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Вночі 25 жовтня 2019 року в спеціальному вагоні, призначеному для перевезення заарештованих, що руха…

Вночі 25 жовтня 2019 року в спеціальному вагоні, призначеному для перевезення заарештованих, що рухався в складі пасажирського поїзду «Маріуполь-Львів», засуджений на довічний термін ув’язнення Дмитро Бевзюк з метою побігу скоїв напад на військовослужбовця Нацгвардії України, солдата, 1998 р.н., який від отриманих поранень загинув на місці.

За вбивство солдата, а взагалі просто ще молодої людини при виконанні своїх обов`язків, цьому звіру нічого не буде, бо він й так відбуває довічний термін й може вбивати, знаходячись за ґратами, хоч кожного дня.

В той же час злочинний світ, а саме «злодії в законі», використовують всі свої «необмежені» можливості впливу на прийняття Верховною Радою України законопроекту щодо відміни дії ст. 391 КК України (Злісна непокора вимогам адміністрації виправної установи).

На мою думку, якщо цей законопроект буде підтриманий народними депутатами, злодії одержать ще одну «перемогу», а на місці працівників пенітенціарної системи збирав би свої речі та йшов би додому, бо вас ці звіри будуть вбивати та катувати, й захистити вас буде неможливо.

https://www.facebook.com/100008004159911/posts/2495635454046569/

Mission News Theme от Compete Themes.